CGP5C331MGYDAA7301
DigiKey Part Number
399-CGP5C331MGYDAA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP5C331MGYDAA7301
Description
CER DISC 330PF 2000 Y5P 20%
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
330 pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor