CGP5C221KGYDBAWL25
DigiKey Part Number
399-CGP5C221KGYDBAWL25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP5C221KGYDBAWL25
Description
CER DISC 220PF 2000 Y5P 10%
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
220 pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor