CGP5C182MDYDBAWL50
DigiKey Part Number
399-CGP5C182MDYDBAWL50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP5C182MDYDBAWL50
Description
CER DISC 1.8NF 1000 Y5P 20%
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
1800 pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor