CGP2C562MKWDBAWL35
DigiKey Part Number
399-CGP2C562MKWDBAWL35-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP2C562MKWDBAWL35
Description
CER DISC 5.6NF 6000 Y5U 20%
Detailed Description
5600 pF 6000V (6kV) Ceramic Capacitor