CGP2C510KGSDAA7301
DigiKey Part Number
399-CGP2C510KGSDAA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP2C510KGSDAA7301
Description
CER DISC 51PF 2000 SL 10%
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
51 pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor