CGP2C470JGSDCA7301
DigiKey Part Number
399-CGP2C470JGSDCA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP2C470JGSDCA7301
Description
CER DISC 47PF 2000 SL 5%
Customer Reference
Detailed Description
47 pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor