CGP2C391MGYDDAWL50
DigiKey Part Number
399-CGP2C391MGYDDAWL50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP2C391MGYDDAWL50
Description
CER DISC 390PF 2000 Y5P 20%
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
390 pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor