CGP2C160JKSDAAWL35
DigiKey Part Number
399-CGP2C160JKSDAAWL35-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP2C160JKSDAAWL35
Description
CER DISC 16PF 6000 SL 5%
Customer Reference
Detailed Description
16 pF 6000V (6kV) Ceramic Capacitor