CGP2C122MKYDBA7301
DigiKey Part Number
399-CGP2C122MKYDBA7301TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP2C122MKYDBA7301
Description
CER DISC 1.2NF 6000 Y5P 20%
Detailed Description
1200 pF 6000V (6kV) Ceramic Capacitor