CGP1C821MHYDBA7317
DigiKey Part Number
399-CGP1C821MHYDBA7317TB-ND - Tape & Box (TB)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP1C821MHYDBA7317
Description
CER DISC 820PF 3000 Y5P 20%
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
820 pF 3000V (3kV) Ceramic Capacitor