CGP1C160JGSDDAWL35
DigiKey Part Number
399-CGP1C160JGSDDAWL35-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP1C160JGSDDAWL35
Description
CER DISC 16PF 2000 SL 5%
Customer Reference
Detailed Description
16 pF 2000V (2kV) Ceramic Capacitor