CGP1C130JKSDBAWL35
DigiKey Part Number
399-CGP1C130JKSDBAWL35-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CGP1C130JKSDBAWL35
Description
CER DISC 13PF 6000 SL 5%
Customer Reference
Detailed Description
13 pF 6000V (6kV) Ceramic Capacitor