C1210X752M3HACTU is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
7500 pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric)
C1210X752M3HACTU
DigiKey Part Number
399-C1210X752M3HACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C1210X752M3HACTU
Description
CAP CER 1210 7.5NF 25V ULTRA STA
Detailed Description
EDA/CAD Models
C1210X752M3HACTU Models
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension
0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm)
Tolerance
±20%
Thickness (Max)
0.043" (1.10mm)