C0805C103F3GACTU is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KEMET
In Stock: 1.638
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 17.835
Datasheet
Parametric Equivalent
Parametric Equivalent
10000 pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)