Image for MEB1-128P is not available
MEB1-128P
DigiKey Part Number
MEB1-128P-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MEB1-128P
Description
CONN CARDEDGE MALE 128POS 0.020
Manufacturer Standard Lead Time
24 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
128 Position Male Connector Fits Female Edgecards Gold 0.020" (0.50mm) Silver
Category
Pitch
0.020" (0.50mm)