Image for LW7P-24MS is not available
LW7P-24MS
DigiKey Part Number
1885-LW7P-24MS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LW7P-24MS
Description
LED PNL IND BLUE 28.00MM SRW TER
Manufacturer Standard Lead Time
27 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Panel Indicator Blue 24V Screw Terminal
Category
Voltage
24V
Manufacturer
IDEC
Panel Cutout Shape
Square
Series
Panel Cutout Dimensions
0.96" x 0.96" (24.50mm x 24.50mm)
Packaging
Bulk
Lens Size
28.00mm