Image for HW4P-1FQD-S-240V is not available
HW4P-1FQD-S-240V
DigiKey Part Number
1885-HW4P-1FQD-S-240V-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HW4P-1FQD-S-240V
Description
LED PNL IND 22MM SRW TERMINAL
Manufacturer Standard Lead Time
27 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Panel Indicator 240V Screw Terminal
Category
Ratings
AC
Manufacturer
IDEC
Voltage
240V
Series
Panel Cutout Shape
Round
Packaging
Bulk
Lens Size
22.00mm Dia