Image for ESR1000LX12 is not available
ESR1000LX12
DigiKey Part Number
131-ESR1000LX12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ESR1000LX12
Description
CUTTER, BATT RCHT SOFT BAT 12V
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Cutter Circular 15.00" (381.0mm)
Category
Type
Cable
Manufacturer
Greenlee Communications
Shape
Circular
Series
Length - Overall
15.00" (381.0mm)