Image for ESC50HVXB is not available
ESC50HVXB
DigiKey Part Number
131-ESC50HVXB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ESC50HVXB
Description
CTR CABLE, V, 50MM, BARE (PVC)
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Cutter Circular Shear 20.50" (520.7mm)
Category
Shape
Circular
Manufacturer
Greenlee Communications
Cut Edge
Shear
Packaging
Bulk
Length - Overall
20.50" (520.7mm)