SML32-122JLF is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Image for SML32-122JLF is not available
SML32-122JLF
DigiKey Part Number
2639-SML32-122JLFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SML32-122JLF
Description
FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
12 µH Unshielded Molded Inductor 272 mA 2.5Ohm Max 1210 (3225 Metric)
Category
DC Resistance (DCR)
2.5Ohm Max
Mfr
Q @ Freq
30 @ 2.52MHz
Series
Frequency - Self Resonant
33MHz
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
2.52 MHz
Tolerance
±5%
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Current Rating (Amps)
Height - Seated (Max)
0.102" (2.60mm)