MLX410070M23MLX2X2(R
DigiKey Part Number
1939-MLX410070M23MLX2X2(R-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MLX410070M23MLX2X2(R
Description
CABLE ASSY 4 POS 9.05"
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
4 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.755' (230.00mm, 9.05")
Category
Pitch - Connector
0.100" (2.54mm)
Manufacturer
GlobTek, Inc.
Length
0.755' (230.00mm, 9.05")