Image for BD5.1/2/4-3C90 is not available
BD5.1/2/4-3C90
DigiKey Part Number
1779-BD5.1/2/4-3C90-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BD5.1/2/4-3C90
Description
FERRITE BEAD CYLINDER 1LN
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
1 Ferrite Bead Cylinder
Category
Number of Lines
1
Manufacturer
Ferroxcube
Package / Case
Cylinder
Packaging
Bulk
Mounting Type
Free Hanging
Part Status
Active
Size / Dimension
0.201" Dia x 0.157" L (5.10mm x 4.00mm)