Image for BD3/1/10-3S1 is not available
BD3/1/10-3S1
DigiKey Part Number
1779-BD3/1/10-3S1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BD3/1/10-3S1
Description
FERRITE BEAD 63 OHM CYLINDER 1LN
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
63 Ohms @ 100 MHz 1 Ferrite Bead Cylinder
Category
Impedance @ Frequency
63 Ohms @ 100 MHz
Manufacturer
Ferroxcube
Package / Case
Cylinder
Packaging
Bulk
Mounting Type
Free Hanging
Part Status
Active
Size / Dimension
0.118" Dia x 0.394" L (3.00mm x 10.00mm)