SA75DMDF50W-50 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
RF Attenuators 50dB 0 Hz ~ 6 GHz 50 Ohms 50W HEX In-Line Module
SA75DMDF50W-50
DigiKey Part Number
5328-SA75DMDF50W-50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SA75DMDF50W-50
Description
FXD ATTN PLUG-JACK 7/16 DIN 1.3
Detailed Description
Category
Frequency Range
0 Hz ~ 6 GHz
Manufacturer
Power (Watts)
50W
Impedance
50 Ohms