SA75DFDF25W-40 is available for purchase but is not normally stocked.
Pasternack
RF Attenuators 40dB 0 Hz ~ 7.5 GHz 50 Ohms 25W HEX In-Line Module
SA75DFDF25W-40
DigiKey Part Number
5328-SA75DFDF25W-40-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SA75DFDF25W-40
Description
FXD ATTN JACK-JACK 7/16 DIN 1.45
Detailed Description
Category
Frequency Range
0 Hz ~ 7.5 GHz
Power (Watts)
25W
Impedance
50 Ohms