SA18SFSF25W-40 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Datasheet
Amphenol XMA
In Stock: 3
Pasternack
Pasternack
RF Attenuators 40dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 25W SMA In-Line Module
SA18SFSF25W-40
DigiKey Part Number
5328-SA18SFSF25W-40-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SA18SFSF25W-40
Description
FXD ATTN JACK-JACK SMA 1.6
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Frequency Range
0 Hz ~ 18 GHz
Manufacturer
Power (Watts)
25W
Packaging
Bag
Impedance
50 Ohms