FMHR0252-36
DigiKey Part Number
5328-FMHR0252-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMHR0252-36
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 36"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type LL335i 36.00" (914.40mm)
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
LL335i
Style
N-Type to N-Type
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
N-Type Plug, Right Angle
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
2nd Connector
N-Type Plug, Right Angle
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C