FMHR0084-24 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Pasternack
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial TNC to TNC RG-400 24.00" (609.60mm)
FMHR0084-24
DigiKey Part Number
5328-FMHR0084-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMHR0084-24
Description
COAX CBL TNC TO TNC 24"
Detailed Description
Category
2nd Contact Gender
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
RG-400
Style
TNC to TNC
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
TNC Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
11 GHz
2nd Connector
TNC Plug
Operating Temperature
-55°C ~ 165°C