FMCA3280-12
DigiKey Part Number
5328-FMCA3280-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA3280-12
Description
LOW LOSS RA N MALE TO RA N MALE
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type 12.00" (304.80mm)
Length
12.00" (304.80mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Style
N-Type to N-Type
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
N-Type Plug, Right Angle
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz