FMCA3277-60
DigiKey Part Number
5328-FMCA3277-60-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA3277-60
Description
LOW LOSS N MALE TO N MALE CABLE
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type 60.0" (1.5m) 5.0'
Length
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Impedance
50 Ohms
Style
N-Type to N-Type
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
N-Type Plug
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
6 GHz