FMCA3245-24 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Pasternack
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial 1.0/2.3 to N-Type LMR 195 24.00" (609.60mm)
FMCA3245-24
DigiKey Part Number
5328-FMCA3245-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA3245-24
Description
COAX CBL 1.0/2.3 TO N-TYPE 24"
Detailed Description
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
LMR 195
Cable Impedance
50 Ohms
Style
1.0/2.3 to N-Type
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
1.0/2.3 Plug
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
4 GHz
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Color
Black
2nd Connector
N-Type Plug
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C