FMCA1276-24
DigiKey Part Number
5328-FMCA1276-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA1276-24
Description
COAX CBL SMA TO TNC 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to TNC LL335i 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
LL335i
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to TNC
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug, Right Angle
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
2nd Connector
TNC Plug
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C