FMCA1274-48
DigiKey Part Number
5328-FMCA1274-48-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMCA1274-48
Description
COAX CABLE SMA TO TNC 4'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to TNC LL335i 48.0" (1.2m) 4.0'
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type
LL335i
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to TNC
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
2nd Connector
TNC Plug
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C