FMC2225085LF-36
DigiKey Part Number
5328-FMC2225085LF-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMC2225085LF-36
Description
COAX CBL SMP TO SMP MINI 36"
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMP to SMP Mini 0.086" Semi-Rigid Cable 36.00" (914.40mm)
Length
36.00" (914.40mm)
Packaging
Bag
Cable Type
0.086" Semi-Rigid Cable
Part Status
Active
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMP to SMP Mini
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Operating Temperature
-65°C ~ 165°C