FMC0104143-24
DigiKey Part Number
5328-FMC0104143-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMC0104143-24
Description
COAX CBL SMA TO N-TYPE 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to N-Type RG-142 24.00" (609.60mm)
Category
2nd Contact Gender
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
RG-142
Style
SMA to N-Type
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms