FMC0103200LF-36 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Fairview Microwave
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial N-Type to TNC LMR 200 36.00" (914.40mm)
FMC0103200LF-36
DigiKey Part Number
5328-FMC0103200LF-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FMC0103200LF-36
Description
COAX CBL N-TYPE TO TNC 36"
Detailed Description
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
LMR 200
Cable Impedance
50 Ohms
Style
N-Type to TNC
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
2.5 GHz
Color
Black
2nd Connector
TNC Plug
Operating Temperature
-65°C ~ 85°C