FM3MSA00442-24
DigiKey Part Number
5328-FM3MSA00442-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FM3MSA00442-24
Description
LEAD FREE BEND RELIEF 3-SLOT TRB
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial TRB to Cable 24.00" (609.60mm)
Category
2nd Connector
Cable (Round)
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Impedance
78 Ohms
Connector Impedance
78 Ohms
Style
TRB to Cable
Overall Impedance
78 Ohms
1st Connector
TRB Plug
Frequency - Max
10 MHz
1st Contact Gender
Male
Operating Temperature
-55°C ~ 200°C