RKWD-16-12-OR
DigiKey Part Number
RKWD-16-12-OR-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RKWD-16-12-OR
Description
RECLSBLE FSTNR RECT 1.000" X 12"
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Reclosable Fastener Hook and Loop - Tie Rectangular 1.000" (25.40mm) X 12.000" (304.80mm) Dia
Category
Length
12.000" (304.80mm)
Width
1.000" (25.40mm)