SG3225VEN 200.000000M-DDGA6 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Skyworks Solutions Inc.
Skyworks Solutions Inc.
200 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
SG3225VEN 200.000000M-DDGA6
DigiKey Part Number
114-SG3225VEN200.000000M-DDGA6TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SG3225VEN 200.000000M-DDGA6
Description
XTAL OSC XO 200 MHZ LVDS SMD
Detailed Description
Category
Frequency Stability
±25ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Series
Current - Supply (Max)
25mA
Packaging
Tape & Reel (TR)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Current - Supply (Disable) (Max)
15mA
Voltage - Supply
2.5V