B84143A0150R021
DigiKey Part Number
495-B84143A0150R021-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
B84143A0150R021
Description
LINE FILTER 760/440VAC 150A CHAS
Manufacturer Standard Lead Time
26 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Three Phase (Delta) EMC/EMI Line Filter 150 A 760V, 440V 50 ~ 60Hz Single Stage Terminal Block, Threaded Post (M10)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
B84143A0150R021 Models
Category
Voltage - Rated AC
760V, 440V
Manufacturer
TDK
Current
150 A
Series
Frequency - Operating
50 ~ 60Hz