CSS-35-450-50-RN
DigiKey Part Number
3831-CSS-35-450-50-RN-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CSS-35-450-50-RN
Description
Cable IPEX Cabline SS 35-35 Pos.
Customer Reference
Detailed Description
35 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 1.48' (450.00mm)
Category
Pitch - Connector
0.016" (0.40mm)
Manufacturer
ElectronAix
Pitch - Cable
0.016" (0.40mm)
Series
Length
1.48' (450.00mm)