SD8328-330-R is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 3.531
Datasheet
Similar
Sumida America Inc.
In Stock: 16
Datasheet
33 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.45 A 156mOhm Max Nonstandard