DRA74-100-R is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 779
Datasheet
Similar
Delevan
In Stock: 4.625
Datasheet
Bourns Inc.
In Stock: 5.121
Bourns Inc.
10 µH Shielded Wirewound Inductor 2.56 A 43mOhm Nonstandard