ACE2V3225-201-R | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | ACE2V3225-201-R |
Description | CMC 200UH 70MA 2LN 9.5KOHM SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 19 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 200 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 9.5 kOhms @ 10 MHz 70mA DCR 5.5Ohm |
Datasheet | Datasheet |
Category | Current Rating (Max) 70mA |
Manufacturer Eaton - Electronics Division | DC Resistance (DCR) (Max) 5.5Ohm |
Series | Voltage Rating - DC 50V |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 125°C |
Part Status Active | Ratings AEC-Q200 |
Filter Type Signal Line | Mounting Type Surface Mount |
Number of Lines 2 | Size / Dimension 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm) |
Impedance @ Frequency 9.5 kOhms @ 10 MHz | Height (Max) 0.098" (2.50mm) |
Inductance @ Frequency 200 µH @ 100 kHz | Package / Case Horizontal, 4 PC Pad |