E22LED048WN
DigiKey Part Number
5730-E22LED048WN-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
E22LED048WN
Description
0.6 W,T3-1/4,MINIATURE BAYONET (
Manufacturer Standard Lead Time
7 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Lamp Replacement White Bayonet 48V AC/DC 5.000" L x 4.000" W x 0.100" H (127.00mm x 101.60mm x 2.54mm)
Size / Dimension
5.000" L x 4.000" W x 0.100" H (127.00mm x 101.60mm x 2.54mm)
Manufacturer
Eaton Electrical
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
48V AC/DC