Image for A27CGE30C024 is not available
A27CGE30C024
DigiKey Part Number
5730-A27CGE30C024-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A27CGE30C024
Description
DEF PURPOSE STARTER, THERMAL, 44
Detailed Description
Motor Starter 440 ~ 480VAC Supply 30A 575V Load
Voltage - Load
575V
Current - Output
30A
Voltage - Supply
440 ~ 480VAC