LP320F23CDT is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Image for LP320F23CDT is not available
LP320F23CDT
DigiKey Part Number
LP320F23CDT-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LP320F23CDT
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 18PF SMD
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
32 MHz ±20ppm Crystal 18pF HC-49/US
Category
Load Capacitance
18pF
Mfr
Operating Mode
Fundamental
Series
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Mounting Type
Surface Mount
Part Status
Active
Package / Case
Type
MHz Crystal
Supplier Device Package
HC-49/US-SM
Frequency
32 MHz
Size / Dimension
0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Frequency Stability
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.126" (3.20mm)
Frequency Tolerance
±20ppm