GL045F23CDT is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
CTS-Frequency Controls
In Stock: 0
Datasheet
Image for GL045F23CDT is not available
GL045F23CDT
DigiKey Part Number
GL045F23CDT-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GL045F23CDT
Description
CRYSTAL 4.5000MHZ 18PF SMD
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
4.5 MHz ±20ppm Crystal 18pF 120 Ohms HC-49/US - 3 Lead
Category
Load Capacitance
18pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
120 Ohms
Series
Operating Mode
Fundamental
Packaging
Tape & Reel (TR)
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Package / Case
Frequency
4.5 MHz