Image for CA32L10002HNR is not available
CA32L10002HNR
DigiKey Part Number
110-CA32L10002HNRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CA32L10002HNR
Description
3.2mmx2.5mm Surface Mount Automo
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
100 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Category
Frequency Stability
±100ppm
Mfr
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Series
Current - Supply (Max)
60mA
Packaging
Tape & Reel (TR)
Ratings
AEC-Q200
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Supplier Device Package
6-SMD (3.2x2.5)
Frequency
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function
Standby (Power Down)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)
Output
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max)
15µA
Voltage - Supply
2.5V