406I35B35M32800 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
35.328 MHz ±30ppm Crystal 13pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
406I35B35M32800
DigiKey Part Number
406I35B35M32800-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
406I35B35M32800
Description
CRYSTAL 35.3280MHZ 13PF SMD
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
406I35B35M32800 Models
Category
Load Capacitance
13pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency
35.328 MHz
Frequency Stability
±50ppm
Size / Dimension
0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Frequency Tolerance
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.047" (1.20mm)